Melda Pavel s.r.o.

Vrchlického 8, 792 01 Bruntál, IČ: 27840239, DIČ : CZ27840239, tel.: +420 602 566 493, e-mail: meldapavel@seznam.cz


Melda Pavel s.r.o. - jeřábnické, výškové a zemní práce, nákladní autodopravda, kácení a ořez stromů
Jeřábnické práce - jeřáby Výškové práce - plošiny Výkopové a zemní práce Nákladní autodoprava Kácení a ořez stromů

Jeřáby a jeřábnické práce

Jeřáb AD 28
Jeřáb AD 20
Jeřáb AD 20T
Jeřáb AD 08

Využití a obsluha jeřábů

Autojeřáby různých typů jsou potřeba při stavebních pracích, při montáži hal, pokládání panelů, montáži střešních konstrukcí, vyprošťování vozidel apod. Zavolejte nám a my dle potřeby vybereme ideální jeřáb pro vaši zakázku. S pronajatým jeřábem vám samozřejmě poskytneme i zkušenou obsluhu jeřábů. Zaměstnáváme a spolupracujeme se zkušenými, zručnými a hlavně stoprocentně spolehlivými jeřábníky.

Volejte nám kdykoliv, jsme vám k dispozici NONSTOP, 24 hodin denně. Důvodem je občasná okamžitá potřeba autojeřábů při haváriích, nehodách či v jiných akutních případech.

Výbava a příslušenství jeřábů

Všechny naše jeřáby jsou plně vybaveny vším, co je potřeba – pevné textilní popruhy, řetězy s možností zkracování, případně i příslušenství jako jsou vidle na palety či kontejnery. Máme k dispozici kontejnery různých typů, kontejnery na beton, na suť na zeminu aj. Rádi a ochotně vám poradíme s výběrem vhodného typu autojeřábu přesně pro vaše konkrétní potřeby.

Pronájem jeřábů

Můžete si naše jeřáby objednat na jednorázovou akci, kdy vše stihneme během jediného dne nebo i na několik týdnů, kdy je jeřáb denně potřeba například při větší stavbě. Cena pronájmu jeřábů závisí na typu jeřábu, počtu dní, na které si jeřáb pronajmete a také na vzdálenosti od sídla naší firmy, tedy od Bruntálu.

Kontaktujte nás a my vám obratem zdarma pošleme naši cenovou nabídku, poradíme vám a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Melda Pavel s.r.o.

Vrchlického 8
792 01 Bruntál

IČ: 27840239
DIČ: CZ27840239

Tel.: +420 602 566 493     
E-mail: meldapavel@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies